top of page
header.jpg

Gıda Lojistiği Lider PolarXP Hakkında

Isı kontrollü lojistik altyapımızla gıda sektöründeki firmaların tüm Türkiye’ye ulaşmasını kolaylaştırdık ve lojistik ihtiyaçlarında buluşma noktası olduk.

fayda-bg.jpg

Biz Kimiz?

2009 yılında Türk gıda sektöründeki büyük bir eksikliği kapatmak, ülkemizi soğuk zincir lojistiği ile tanıştırmak için doğduk.

Daha işe başladığımız ilk gün her şeyi kökten değiştireceğimizi biliyorduk. Bugün Türkiye’de, ısı kontrollü gıda depolama, taşıma ve dağıtım faaliyetleri yürüten, kullandığımız teknolojiler ile kaliteli, güvenilir ve karlı çözüm ortaklığı sunan, lider ısı kontrollü lojistik servis sağlayıcısı olarak tanınmaktan gurur duyuyoruz.

PolarXP olarak, ulusal ve uluslararası yüzlerce gıda markası ürünlerini ısı kontrollü depolarımızda tazeliğinin korumasını sağlıyor, eşsiz dağıtım ağımızla Türkiye nüfusunun %65’ine aynı gün, %30’una 2. gün ve kalan %5’ine 3. gün ulaştırıyoruz. PolarXP olarak, yarattığımız lojistik ve dağıtım altyapısıyla Türkiye’de serin, soğuk ve donuk gıda üretim ve satış ekosistemini büyütüyoruz. Tüketicilerinize daha hijyenik koşullarda saklanmış, daha uzun ömürlü ve daha sağlıklı gıda ürünleri ulaştırmanın gönül rahatlığını yaşıyoruz.

Sadece kendimiz için değil, müşterilerimize ve ülkemize artı değer katmak için çalışıyoruz.

avantaj-bg.jpg

Ne Yaparız?

Isı Kontrollü Taşıma

Gönderilerinizi kendi ürünümüz gibi teslim alır, özel tasarlanmış ısı kontrollü araçlarımızla 81 ilin tamamına her gün ulaşarak, ideal ısı rejiminde teslim ederiz. Kapsamlı ve tarifeli dağıtım ağımız sayesinde ürünlerinizi söz verdiğimiz zamanda ulaştırırız.

Isı Kontrollü Depolama

3 ana ısı kategorisinde hizmet veren gıda depolarımızı ürünleriniz en ideal rejimde, doğru ürünlerle birlikte ve hatasız sipariş hazırlama anlayışıyla depolamasını yapıyor, kalite ve hijyen standartlarından ödün vermiyoruz.

Katma Değerli Hizmetler

Isı kontrollü muhafaza edilmesi gereken gıda ürünleri için sunduğumuz lojistik ötesi katma değerli hizmetlerimizle müşterilerimizin zaman, para ve efor harcamasının önüne geçiyoruz.

Değerlerimiz

Eğitici Olmak

Türkiye’de ısı kontrollü lojistik sektörünü tanımlayan firma olarak, hem müşterilerimizi, hem çalışanlarımızı hem de nihai tüketicileri ısı kontrollü gıda tüketimi ve insan sağlığı konusunda bilinçlendirmeyi kendimize görev edindik.

Dürüst Olmak

Müşterilerimizle yaptığımız her anlaşmaya sonuna kadar dürüst ve sadık kalmak için ne gerekiyorsa yaparız. Bir bütünlük içerisinde baştan verdiğimiz sözü sonuna kadar tutarız.

Güvenilir Olmak

Her müşterilerimizle etik kurallar çerçevesinde iş yaparız. Her işimizi şeffaf, paylaşımcı ve açık bir şekilde gerçekleştirir, gıda güvenliği ve tüketici sağlığına önem veren şirketler ile iş birlikleri kurarız.

Takım Olmak

Biz hem müşterilerimiz hem de çalışanlarımızla aynı takımın oyuncusuyuz. Her bir PolarXP çalışanı müşterisini anlar ve ona en doğru çözümü sunmak için ahenk ile çalışır. Her zaman birbirimizden, müşterilerimizden ve içinde bulunduğumuz topluluklardan daha fazla şey öğrenebileceğimizi biliriz.

Tüm lojistik ihtiyaçlarınıza cevap verebilen 

12.000

kişilik bir takımız.

PolarXP bir Netlog Lojistik Şirketidir.

Tüm bilgi birikimimizle işinizi bir adım daha ileriye taşımak için çalışıyoruz.

Netlog Lojistik, 2003 yılında lojistik sektöründe 35 yıllık deneyimi olan Şahap Çak tarafından kurulmuştur. 2010 yılına gelindiğinde Türkiye'nin en büyük lojistik şirketi unvanını almış olan Netlog, 8 sene boyunca tüm sektörlerde en hızlı büyüyen şirket ünvanını kazanmıştır.

Gıda, tekstil, moda, mağazacılık, perakende, otomotiv ve endüstriyel ürünler sektörlerinde yaratmış olduğu inovatif ve entegre lojistik çözümleriyle fark yaratan Netlog, hizmet verdiği birçok sektörde ilklerini gerçekleştirmiş, sektörlerin büyümesinde rol oynamıştır. Bugün 29 farklı milletten 12.000 üzerinde çalışanı, 3 kıta 6 ülkede yönettiği toplam 1.4 milyon m2 kapalı depo alanı, toplam 78 deposu ve 4.000'in üzerinde özmal taşıma aracıyla Netlog Türk firmalarının sadece yurt içinde değil, yurt dışında da iş ortağı olmuştur.

bottom of page